Zoek camping, plaats of regio - een deel van de naam is genoeg

huurtent.nl - bungalowtenten en stacaravans
Europa  » Zuid Frankrijk  » Midi-Pyrénées  » Ariège  » Ascou  » Camping Ascou La Forge
Foto van Camping Ascou La Forge, Midi-Pyrénées Fotos laden. Even geduld aub.
8.1
  • Voldoet aan beschrijving
  • Personeel
  • Sanitair
  • Kindvriendelijk
  • Activiteiten en sport
  • Eten en drinken
  • Zwembad
  • 9.0
  • 8.5
  • 7.0
  • 8.0
  • 8.5
  • 6.5
  • 0.0
Midi-Pyrénées, Zuid Frankrijk

Camping Ascou La Forge  0-sterren camping Ascou La Forge

 
50 plaatsen
Naar de website van camping Ascou La Forge
 8.1 
Ascou
AriègeMidi-Pyrénées, Zuid Frankrijk
1300 km. vanaf Utrecht
GPS: 42.72371, 1.89342

     Meer informatie, prijzen en beschikbaarheid op camping Ascou La Forge:

Ascou La Forge
Camping Ascou la Forge ligt tegen de grens van Spanje en de dwergstaat Andorra midden in de Franse Pyreneeën. Omgeven door bossen, weilanden en bergen.
Deze gezellige familiecamping ligt op een mooie open ruimte op 1100 meter hoogte. Deze ligging staat voor koele nachten en overdag kan het aangenaam warm zijn.

De staanplaatsen op de camping zijn vrij ruim, vlak bij de rivier, half zon, half schaduw en een prachtig uitzicht.

Jong en oud zal zich hier niet vervelen. Er worden op camping Ascou la Forge veel buitenactiviteiten georganiseerd. Deze activiteiten variëren van rotsklimmen tot wildwater varen, grottentochten en rafting. De omgeving is adembenemend en nodigt uit tot ontdekken, maak onder begeleiding eens een fijne wandeltocht.
Ascou la Forge is de perfecte camping voor natuurliefhebbers, rustzoekes en buitensporters.

Op camping Ascou la Forge zijn goede faciliteiten. Schoon en goed onderhouden modern sanitair. Een campingwinkeltje met elke ochtend vers brood.
Verder is er een bar, niet alleen voor heerlijke koffie maar ook de nodige informatie kun je hier vinden.

Je verblijft hier midden in de natuur, zoek je rust of juist avontuurlijke activiteiten dan zit je op Camping Ascou op de juiste camping.--


Deze extra kleine camping heeft 50 kampeerplaatsen.

Plattegrond camping Ascou La Forge



Plattegrond camping Ascou La Forge - geplaatst door Huurtent.nl

Video camping Ascou La Forge



  

Toeristische informatie Midi-Pyrénées

Omgeving


De Midi-Pyrénées, een streek die onder toeristen wellicht minder bekend is dan sommige andere Franse regio’s, maar daarom zeker niet minder aantrekkelijk. De regio Midi-Pyrénées is gelegen in het Zuiden van Frankrijk, grenzend aan Spanje, met de Pyreneeën als schakelpunt.

In het Noorden van de regio zijn de landschappen vooral vormgegeven door en rondom rivieren, terwijl in het Zuiden meer berggebieden bestaan. De Pyreneeën vormen hierbij het letterlijke en figuurlijke hoogtepunt. Met aangename temperaturen en een garantie op zon biedt deze regio een uitstekend vakantieoord voor kampeerders die het campingleven willen combineren met dagtochtjes en het genot van een mooie, natuurrijke omgeving.

Dorpje in de bergen van Midi-Pyrénées
 

Activiteiten


De streek zit tjokvol charmante dorpen en kunststeden en heeft een variété aan natuurlandschappen. Er zijn verschillende uitgestippelde wandel- of fietstochten door het landschap, die langs kastelen, wijngaarden en religieuze plaatsen voeren. Drie bedevaartsroutes, opgenomen in de Unesco Werelderfgoedlijst, naar het heilige Santiago de Compostella lopen door de Midi-Pyrénées. Verder staat de streek bekend om de grotten met bijzondere wandtekeningen van Niaux of Peche Merle en om de overgebleven Middeleeuwse architectuur.

Voor kinderen biedt de natuur vermaak in de vorm van wateractiviteiten, kanoën en survival- en avonturentochten door de bossen en bergen. Ook zijn er verschillende, vermakelijke themaparken, geschikt voor het hele gezin. Apenpark ‘Forêt des singes’ (Rocamadour), ‘Cite de l’espace’ (bij Toulouse), waar ruimtevaartavonturen beleefd kunnen worden, of ‘Micropolis - La cité de insectes’ (St. Leons), dat via openluchtparcours een inkijk biedt in de insectenwereld, vormen slechts enkele voorbeelden.

De hoofdstad van de regio is Toulouse, ook wel ‘La ville rose’ genoemd, door het vele gebruik van het roze gesteente dat de stad een sprookjesachtige gloed geeft. Toulouse is de vierde stad van Frankrijk. Voor vliegeniers een bijzonder oord, omdat hier een aantal spraakmakende vliegtuigen werden ontworpen. Ieder die daar meer over wil weten kan een bezoekje brengen aan de montagefabrieken van Airbus. Het aangename Toulouse huisvest verschillende mooie en historische gebouwen, kerken en kloosters, omgeven door het groen van de vele verkoelende parken in de stad.

Zicht op Toulouse
 

Joie de vivre


De Midi-Pyrénées is een streek die bruist, gastvrij is en waarin men weet hoe van het leven te genieten. Gedurende de zomer vinden er veel kleine festivals plaats, waar iedereen kan aanschuiven voor een hapje, drankje of dansje. Een aangename sfeer, een mooie omgeving. de lokale wijn en andere streekspecialiteiten als Armagnac, violetbonbons en cassoulet (eenpansschotel met vlees en bonen). Wat wil je nog meer?

Belangrijke Links


 Midi-Pyrénées op France Voyage
Greencamp verhuurt op camping Ascou La Forge bungalowtenten (Luxe ingerichte tunneltenten max. 5 pers.).
(voor uitgebreide informatie, prijzen en beschikbaarheid op camping Ascou La Forge zie de organisaties)

  •  - Bungalowtenten, Tunneltenten
  •  - Safaritenten, Lodgetenten
  •  - Stacaravans, Mobilhomes
  •  - Chalets, Huisjes, Appartementen
  •  - Tourcaravans
  •  - Staanplaatsen
  • Verhuur per Organisatie
     
    Beoordelingen van camping Ascou La Forge



    Wilma - hoogseizoen 2011, met gezin  (12-09-2011)
    • Gemiddeld
    • Voldoet aan beschrijving
    • Personeel
    • Sanitair
    • Kindvriendelijk
    • Activiteiten en sport
    • Eten en drinken
    • Zwembad
    • 7.5
    • 9
    • 8
    • 6
    • 8
    • 8
    • 6
    • -
    Hebben ons hier goed vermaakt, fijn personeel. Het is een topcamping voor actieve kampeerders. De ligging is perfect. Op de camping worden leuke activiteiten georganiseerd. Het sanitair is schoon maar te weinig. Voor onze kinderen 9 en 11 was er genoeg te doen.
    Zij hebben zich geen moment verveeld hutten gebouwd, beekjes en de trampoline. De activiteiten kosten geld, maar dat wordt duidelijk van te voren gemeld.
    Cas - hoogseizoen 2009, met gezin  (30-08-2010)
    • Gemiddeld
    • Voldoet aan beschrijving
    • Personeel
    • Sanitair
    • Kindvriendelijk
    • Activiteiten en sport
    • Eten en drinken
    • Zwembad
    • 8.3
    • 9
    • 9
    • 8
    • 8
    • 9
    • 7
    • -
    Wij zijn dit jaar op deze camping geweest met onze jongens van 11 en 13 jaar, superfijn gehad. Gastvrij, behulpzaam en een vakantie waar je je geen moment hoeft te vervelen. Veel aardige nederlanders, kan soms een min zijn (veel nederlanders) maar in dit geval zeer positief ervaren. Als je van raften, rotsen beklimmen en canyon varen houdt, dan zeker doen. Ook de bergen zijn fantastisch. Enige minpuntje, geen afkoeling door zwembad.