l'Estanquet****
Op 10 autominuten van de fijne zandstranden van de Charente ligt 4-Sterren Camping L'Estanquet. Deze camping ligt op een prachtige plek, midden in een 5 hectare groot dennenbos.
L'Estanquet heeft een heerlijk zwembad met kinderbad en glijbanen. Waterpret voor jong en oud is hier dus gegarandeerd! Verder heeft L'Estanquet een uitgebreid activiteitenprogramma in het hoogseizoen. In het restaurant kun je genieten van heerlijke streekgerechten.
Verder hoef je jezelf niet te vervelen, denk daarbij aan Midgetgolf, boogschieten en een leuke fietstocht. ( fietsen kun je huren) De beroemde dierentuin in de Charente Maritime, de 'Zoo de la Palmyre' ligt op een paar kilometer afstand. Deze grootste privé dierentuin van Frankrijk herbergt meer dan 1.600 dieren!--
Camp2Relax verhuurt op camping l'Estanquet stacaravans (1-7 pers.). (voor uitgebreide informatie, prijzen en beschikbaarheid op camping l'Estanquet zie de organisaties)