Zoek camping, plaats of regio - een deel is genoeg

huurtent.nl - bungalowtenten en stacaravans
Europa  » Frankrijk  » Pays de la Loire / Vendée  » Vendée  » La Chapelle Hermier  » Camping Le Pin Parasol
Foto van Camping Le Pin Parasol, Pays de la Loire / Vendée Fotos laden. Even geduld aub.
8.0
  • Voldoet aan beschrijving
  • Personeel
  • Sanitair
  • Kindvriendelijk
  • Activiteiten en sport
  • Eten en drinken
  • Zwembad
  • 9.0
  • 8.0
  • 8.0
  • 8.0
  • 8.0
  • 7.0
  • 8.0
Pays de la Loire / Vendée, Frankrijk

Camping Le Pin Parasol  4-sterren camping Le Pin Parasol

  Middelgroot, 300-500 plaatsen Naar de website van camping Le Pin Parasol
 8.0 
La Chapelle Hermier
VendéePays de la Loire / Vendée, Frankrijk
915 km. vanaf Utrecht
GPS: 46.66652, -1.75543

  • direct
     Meer informatie, prijzen en beschikbaarheid op camping Le Pin Parasol:

Le Pin Parasol****
4-Sterren camping Le Pin Parasol ( Vendée, La Chapelle Hermier) is een rustige gelegen camping. De camping ligt aan een groot meer ( meer van Jaunay ), bovenop een heuvel.
Bij het meer zijn allerlei activiteiten mogelijk, zoals kanoën en waterfietsen. Bij het zwembad heb je een prachtig uitzicht op het meer. Voor de kinderen is er een mooie speeltuin en bij het zwembad een leuke waterglijbaan. De zee en strand liggen op ongeveer 12 km. afstand van de camping.

Ook als het weer wat minder is, blijft het leuk op camping Le Pin Parasol: je kunt lekker gaan zwemmen in het overdekte zwembad met jacuzzi.
Buitenbad geopend vanaf 1 juni, binnenbad geopend vanaf 20 april

Voor de sporters onder ons is er een Fittnessruimte. Tijdens het hoogseizoen staat het animatieteam voor jong en oud klaar. Er worden leuke en veel activiteiten georganiseerd, o.a. knutselen, t-shirts versieren etc.

Bij de receptie van camping Le Pin Parasol kun je boeken in meerdere talen, Nederlandse, Franse en Engelse lenen en gebruik maken van een computer met internet.
Voor diegene met een eigen laptop en Ipad: vanaf de kampeerplaats kun je gebruik maken van internet via een Wifi-verbinding.
Verder vind je op de camping nog meer faciliteiten: zoals een bar, een winkel, een maaltijdservice en tafeltennistafels. Kortom, op camping Le Pin Parasol is het goed toeven.---

Plattegrond camping Le Pin Parasol****



Plattegrond camping Le Pin Parasol - geplaatst door Huurtent.nl

Video camping Le Pin Parasol****



  Video beschikbaar gesteld door Suncamp

Toeristische informatie Pays de la Loire / Vendée

Ligging


Pays de la Loire is een regio in het westen van Frankrijk. Zoals de naam al doet vermoeden (“De landen aan de Loire”) glooit door de gehele regio de rivier “la Loire”. Deze rivier loopt als een rode draad door Pays de la Loire heen, en behoort tot het werelderfgoed van Unesco. Pays de la Loire wordt ook wel ‘de tuin van Frankrijk’ genoemd door zijn prachtige natuur.
De regio bestaat uit de departementen: Loire-Atlantique, Maine-et-Loire, Sarthe, Mayenne en Vendée. In de volksmond wordt deze regio ook wel ‘Le Loire’ genoemd.
De streek heeft heel veel te bieden. De fantastische kastelen, mooie rivierlandschappen en de oude pittoreske dorpjes geven Pays de la Loire de typische Franse sfeer die ons allen bekend is.

Klimaat


De Loire heeft een mooi zonnig klimaat, zeker in vergelijking met andere regio’s in het binnenland van Frankrijk. Pays de la Loire heeft een gematigd zeeklimaat met natte, mailde winters en zeer aangename zomers. In de zomer is de temperatuur gemiddeld altijd boven de 20 graden. In januari is de gemiddelde temperatuur 7°C, wat zorgt voor een gemiddelde jaarlijkse temperatuur van 12°C. Het regenseizoen is gelijk verdeeld over het jaar (maar de minste regen valt in mei en augustus) en in de winter kan het flink stormen. De zonnigste maanden zijn juni, juli en augustus. Aardig vertoeven dus in Pays de la Loire!

Wat is er te doen?


Zoals eerder genoemd zijn de kastelen het bezoeken waard. Deze kastelen zijn stille getuigen van de bezetting door ‘het hof van Frankrijk’ in de 15e eeuw. Vaak geven de kastelen u een prachtig uitzicht over het landschap, en soms zijn er voor kinderen ook speciale activiteiten zoals vogelshows of ridderdagen.
Aan de zuidkant van het departement Loire Atlantique liggen de beroemde wijngaarden van Muscadet. In het binnenland van Pays de la Loire vind je ‘Angers’ met een indrukwekkend kasteel, en waar je ook heerlijk kan winkelen. Op de Loire kun je varen en de prachtige grotwoningen (Troglodietenwoningen) zien, waar mensen tijden lang hebben gewoond, en soms zelfs nog wonen!

Tenslotte


Wanneer je toch op zoek bent naar een prachtige strandvakantie is de Vendée de beste plek. Dit departement ligt aan de Atlantische Oceaan, en heeft brede zandstranden maar ook mooie dennenbossen. Je kunt er heerlijk fietsen en de kleine vissersplaatsjes zijn het bezoeken waard. Je kunt fietsen door de hele regio, en er zijn speciale fietsroutes waar je tussen het fietsen door wijn kunt proeven. Ook het pretpark “Puy du Fou” (berg van de gekken) is het bezoeken waard, in dit pretpark kun je een reis door de tijd te maken, leuk voor jong en oud!

Belangrijke links


 VVV Pays de la Loire
 Franceguide over Loire en Vendée

Er zijn veel aanbieders op camping Le Pin Parasol.
Suncamp, Rent-a-Tent, Eurocamp en Eurosporvac verhuren hier luxe ingerichte bungalowtenten. Diverse organisaties verhuren verschillende types stacaravans op camping Le Pin Parasol. Camp2Relax verhuurt hier lodgetenten (5 pers.). Glamping is het nieuwe kamperen!
Verder verhuurt Vacanceselect op deze camping chalets, max 6 pers. Vacanceselect, Suncamp en Vacansoleil bieden hier staanplaatsen aan.
(voor uitgebreide informatie, prijzen en beschikbaarheid op camping Le Pin Parasol zie de organisaties)

  •  - Bungalowtenten, Tunneltenten
  •  - Safaritenten, Lodgetenten
  •  - Stacaravans, Mobilhomes
  •  - Chalets, Huisjes, Appartementen
  •  - Staanplaatsen
  •  
    Beoordelingen van camping Le Pin Parasol



    Linda en Jack - hoogseizoen 2011, met gezin  (04-10-2011)
    • Gemiddeld
    • Voldoet aan beschrijving
    • Personeel
    • Sanitair
    • Kindvriendelijk
    • Activiteiten en sport
    • Eten en drinken
    • Zwembad
    • 8.0
    • 9
    • 8
    • 8
    • 8
    • 8
    • 7
    • 8
    Een fijne overzichtelijke camping, wij hebben hier ontzettend genoten met onze jonge kinderen 7 en 9 jaar. Wij hadden een fijne ingerichte bungalowtent gehuurd. Deze stond op een mooie ruime plaats. Het sanitair dat wij gebruikten was bijzonder netjes.

    Onze kinderen hadden al direct een leuk vriendengroepje. Behalve het zwembad was natuurlijk ook het leuke meer fantastisch. Wij hadden een opblaasboot bij en dat was elke dag feest op het water.