Le Vieux Port****
4-Sterrencamping Le Vieux Port, dé perfecte keuze voor een vakantie met het hele gezin een ideale campingplek.
Camping Le Vieux Port heeft een prachtig waterpark met drie waterglijbanen. Camping Le Vieux Port is prachtig gelegen in een pijnboombos, ligt praktisch aan het strand, dat door de sterke golfslag en stroming minder geschikt is voor kleinere kinderen. Biedt verder alle mogelijkheden voor een uitermate geslaagde vakantie. Naast het zwembadcomplex, dat bestaat uit twee openluchtzwembaden, een kinderbad, glijbanen en een overdekt zwembad, zijn er talloze sportieve mogelijkheden.
De ene dag vermaakje jezelf bijvoorbeeld op de minigolfbaan en op de sportvelden, terwijl je de volgende dag een mooie fiets- of paardrijtocht door de omgeving maakt. In het hoogseizoen worden er discoavonden en tal van andere activiteiten georganiseerd en wordt de camping erg levendig. De meeste staanplaatsen zijn zanderig en hebben schaduw.--
Er zijn veel aanbieders op camping Le Vieux Port. Ecamp, Keycamp, Canvas Holidays, Carazur en Eurocamp verhuren hier luxe ingerichte bungalowtenten. Keycamp, Canvas Holidays, Carazur, Eurocamp en Arke verhuren luxe stacaravans. (voor uitgebreide informatie, prijzen en beschikbaarheid op camping Le Vieux Port zie de organisaties)
Een mooie,grote, schone camping met mooi zwembad goed toezicht (beetje streng soms). Een prachtige zee, mooie golven, heerlijk gesurfd. Jammer van het restaurant, geen aardige bediening en het eten zeer matig.
Trickx. - hoogseizoen 2009, met gezin (08-08-2010)
Gemiddeld
Voldoet aan beschrijving
Personeel
Sanitair
Kindvriendelijk
Activiteiten en sport
Eten en drinken
Zwembad
8.0
8
8
8
8
8
-
8
Wij zijn surfgekken, dus dit was voor ons een topcamping, direkt aan het strand. Verder liep op de camping alles gesmeerd, ondanks de grootte. Het zwembad was nooit overbevolkt (zelfs elke dag toch een bedje gevonden voor ons hele gezin)