Zoek camping, plaats of regio - een deel van de naam is genoeg

huurtent.nl - bungalowtenten en stacaravans
Europa  » Frankrijk  » Paris / Ile de France  » Torcy  » Camping Parc de la Colline
Camping Parc de la Colline in regio Paris / Ile de France, Frankrijk
 ? 
  • Voldoet aan beschrijving
  • Personeel
  • Sanitair
  • Kindvriendelijk
  • Activiteiten en sport
  • Eten en drinken
  • Zwembad
Paris / Ile de France, Frankrijk

Camping Parc de la Colline  2-sterren camping Parc de la Colline

  Middelgroot, 300-500 plaatsen Naar de website van camping Parc de la Colline
 6.0 
Torcy
Paris / Ile de France, Frankrijk
475 km. vanaf Utrecht
GPS: 48.8589, 2.6525

     Meer informatie, prijzen en beschikbaarheid op camping Parc de la Colline:

Parc de la Colline**
Hier kampeert u op een steenworp afstand van de Franse hoofdstad, op een camping net buiten Parijs, aan de kant van de voorsteden Neuilly-sur-Marne en Nogent-sur-Marne. Camping Le Parc de la Colline ligt in Torcy op een rustige plek aan de rivier de Marne, in een regio met enkele kleine recreatiemeertjes. Maar het is vooral een ideale basis voor een vakantie met uitstapjes naar alle bezienswaardigheden in en rondom Parijs. Je bent zo in Disneyland Parijs (15 km), Parc Astérix (40 km) en natuurlijk hartje Parijs met zijn monumenten, winkels en prachtige avenues zoals de Champs Élysées (20 km).

In de buurt van de camping, op enkele minuten liggen winkels, een recreatiemeer (zwemmen, surfen, bootjes) en een metrostation met uitstekende ­verbindingen (Parijs, Disneyland). De camping brengt je met eigen vervoer naar de metro en regelt ook vervoer en toegangskaarten naar de pretparken of vervoer naar hartje Parijs. Heel comfortabel en gemakkelijk: bespaart je tijd en kun je optimaal genieten van de uitstapjes.

Het campingterrein bestaat uit terrassen met veel groenvoorzieningen. Er is een eenvoudige winkel en je kunt er eenvoudige maaltijden en pizza’s krijgen, voor de kinderen zijn er speeltoestellen. Ook een perfecte plaats voor het laagseizoen en als doorreiscamping!

Plattegrond camping Parc de la Colline**



Plattegrond camping Parc de la Colline - geplaatst door Huurtent.nl

Video camping Parc de la Colline**



  Video beschikbaar gesteld door Suncamp

Toeristische informatie Paris / Ile de France

Ligging


Het noordelijk gelegen Île de France laat zich letterlijk vertalen als Frans ‘eiland’, maar wordt beter verwoord als ‘centrum’ van Frankrijk. Deze benaming is niet onterecht, want de regio huisvest een aantal van dé topattracties van Frankrijk.

Wat is er te doen


De hoofdstad van de regio is Parijs, dat niet enkel door de ruim 11 miljoen inwoners een echte wereldstad te noemen is, maar vooral door de allure en de klasse van de stad. Rondstruinen op de Champs-Élysées, cultuur snuiven in het Louvre, verdwalen in de sprookjesachtige straatjes van Montmartre, Parijs heeft ieder wat te bieden. Van heine en verre komen toeristen af op hoogtepunten als de Eiffeltoren, de Notre Dame of om zich tegoed te doen aan het ruime aanbod ‘haute cuisine’ en ‘haute couture’. Deze bruisende metropool is een plek waar iedereen in zijn leven ooit geweest moet zijn en die nooit gaat vervelen. Ook voor de kleintjes valt in Parijs genoeg te beleven. Een spannende tocht door het immens grote kerkhof Père la Chaise, spelen in de tuinen van de Tuileries of het koninklijke leven ontdekken in het paleis van Versailles, deze stad spreekt tot de verbeelding.

Disneyland Parijs
 
Natuurlijk ligt aan de rand van het centrum ook het paradijs voor kinderen: Disneyland Parijs. Kinderen kunnen hun pret niet op in dit themapark en het biedt een vermakelijk uitstapje voor het hele gezin. In één of meerdere dagen kunnen kinderen er hun favoriete disneyfiguren ontmoeten en de uiteenlopende thema-attracties zijn er voor groot en klein. Door een slim kaartjessysteem hoef je nooit lang in de rij te staan, dus het blijft gezellig en je kunt het hele park rond.


Parc Asterix bij Parijs
 
Op ongeveer 35 kilometer afstand vind je nog een ander populair attractiepark: Parc Asterix. Het park draait om verschillende spannende achtbanen en wervelende shows die allen in het teken staan van de stripverhalen van Asterix en Obelix. Minder bekend dan Disneyland, maar dat maakt de pret er zeker niet minder om!







In de buurt van Parijs zijn een heleboel leuke campings te vinden. Het fijne aan het verblijf op een camping is dat je vrijblijvend Parijs of Disneyland kunt bezoeken en tegelijkertijd een hele hoop geld uitspaart in vergelijking met het boeken van een hotel in de stad of op het peperdure resort van Disneyland. Een kampeervakantie is comfortabel, betaalbaar en biedt een uitstekende afwisseling van ontspanning, ruimte en het vermaak en de cultuur van een wereldstad die op een steenworp afstand ligt. Het Franse goede leven gecombineerd met de absolute trekpleisters van het land, dit alles is te vinden op zo’n vijfhonderd kilometer vanaf het midden van Nederland. Gaan dus!

De Eiffeltoren in Parijs
 

Belangrijke Links


 Wikitravel over de Cote d Azur
Suncamp verhuurt op camping Parc de la Colline stacaravans (Stacaravans, max 6 pers), chalets,bungalows of appartementen (Chalets Gîtotel, max 5 pers), staanplaatsen.
(voor uitgebreide informatie, prijzen en beschikbaarheid op camping Parc de la Colline zie de organisaties)

  •  - Bungalowtenten, Tunneltenten
  •  - Safaritenten, Lodgetenten
  •  - Stacaravans, Mobilhomes
  •  - Chalets, Huisjes, Appartementen
  •  - Tourcaravans
  •  - Staanplaatsen
  • Verhuur per Organisatie