Terrasvormige groene camping
Zwembad
Groen aangelegd
Animatie in het hoogseizoen
Restaurant met bar
Chalets, Gîtes en tenten
Anduze, Ales en Nîmes bezoeken
Een actieve- of natuurvakantie

Boek Les Sources (Gard) bij:

 TENTEN
 SAFARITENTEN
 STACARAVANS
 CHALET/HUISJE/APPT
 TOURCARAVANS


Camping Les Sources (Gard), Languedoc-Roussillon

Kleinschalige camping in het dorpje Saint-Jean- de-Gard in de prachtige regio Gard in het hart van de Cevennen. Zowel actieve vakantievierders als rustzoekers zullen het hier een paradijs vinden. De Languedoc beleef je hier optimaal, midden in de Cevennen en ten zuiden van de Ardèche.

De camping is terrasvormig en ligt in een heuvelachtig en glooiend landschap. Doordat er zo veel gevarieerde- en groene begroeiing is, is er voldoende schaduw op de camping. Reis je met eigen tent, camper of caravan, dan boek je een van de vlakke kampeerplaatsen die veelal terrasvormig zijn. Vaak is je plaats afgebakend door struiken, bomen of muurtjes. De meeste plaatsen bieden voldoende privacy.

Boek je een van de huuraccommodaties dan heb je een grote keus uit allerlei soorten chalets, mobilhomes, tenten of caravans met voortent. Allemaal met hun eigen charme, comfort en bijbehorend budget.

Voor een actieve én ontspannen vakantie
Aan het zwembad kun je lekker zonnen of lezen, en in het aparte kleuterbad kun je met de kleintjes samen in het water spelen. Tafeltennis, jeu de boulen, plezier maken in de speeltuin, een potje volleyballen… je hoeft hier niet stil te zitten. Verse broodjes en croissantjes haal je ’s morgens bij de snackbar. Later op de dag kun je er genieten van een ijsje of een afhaalmaaltijd bestellen. In het restaurant kun je wat uitgebreider eten. Af en toe zijn hier ook gezellige muzikale avonden. In de winkel zijn heerlijke regionale producten te koop.

Natuurschoon en oude tijden
Er is in deze regio veel te beleven voor de actieve vakantieganger – wandelen, mountainbiken, paardrijden - maar het is er zeker ook goed verblijven en lekker nietsdoen in een groene omgeving. Nîmes met haar historische bezienswaardigheden zoals de arena uit Romeinse tijd, ligt op ca. 65 km en 5 kwartier rijden. Alès ligt op ca 30 km en een ruim half uurtje rijden

Via Huurtent.nl boek je de ideale familievakantie naar camping Les Sources (Gard)!


Aanbieders op Les Sources (Gard)

ANWB Camping verhuurt op camping Les Sources (Gard) bungalowtenten, safaritenten, stacaravans, chalets,bungalows of appartementen, tourcaravans.
 

Deze camping kun je boeken bij

...