Baia Blu la Tortuga****
Een camping aan de fantastische noordkust van het eiland Sardinië, aan een baai tussen twee granietrotsen in Vignola Mare, regio Aglientu. Baia Blu La Tortuga ligt aan het strand, dat vanaf drie uitgangen van de 4 sterrencamping te bereiken is. De zee is hier prachtig: kraakhelder, blauw water en superschoon! Met de tent of caravan sta je in een dicht pijnbomenbos, dat lekker veel schaduw geeft.
Je bent hier niet alleen op een plek die gemaakt lijkt voor een droomvakantie, ook de camping zelf is een aanrader. De voorzieningen zijn goed, de sfeer is heel leuk en het sanitair is erg schoon, iedere douche heeft zijn eigen wastafel. Je kunt hier leren duiken en surfen en er kan worden getennist, gevoetbald en beachvolleybal gespeeld. Ook zijn er rubberbootjes en fietsen te huur. Voor kinderen is er een speeltuin en een miniclub. De grootste attractie is hier de unieke, heldere zee, maar vergeet ook niet om de leuke havenstadjes van Noord-Sardinië eens te bekijken, of de wat grotere steden Olbia en Sassari.
Heel bijzonder zijn de bouwsels die je alleen in Sardinië vindt: eeuwenoude, gestapelde stenen in de vorm van torentjes: de Nuraghe. Je bereikt dit deel van Sardinië gemakkelijk met de veerboten naar Olbia (vanuit Piombino bij Elba in Toscane, of vanuit Genua of Livorno. Eenmaal op het eiland kun je ook leuke boottochten of georganiseerde excursies maken naar kleine en grote eilanden in de Middellandse Zee. Het Franse eiland Corsica ligt maar amper 10 kilometer boven Sardinië, te bereiken via de havens van Bonifacio of Porto-Vecchio.--
Er zijn veel aanbieders op camping Baia Blu la Tortuga. Suncamp en Rent-a-Tent verhuren hier luxe ingerichte bungalowtenten. Diverse organisaties verhuren verschillende types stacaravans op camping Baia Blu la Tortuga. Verder verhuurt ViaLora op deze camping geschakeld campinghuisje blu resort. Staanplaatsen worden aangeboden door Suncamp en Ecamp. (voor uitgebreide informatie, prijzen en beschikbaarheid op camping Baia Blu la Tortuga zie de organisaties)