Deze website is een initiatief van twee enthousiaste liefhebbers van het campingleven, maar dan wel in een luxe tent of caravan.
Voor ons is de combinatie van campingsfeer en gemak dé ideale vorm van vakantie. In het wat kille voorjaar liefst een stacaravan, van alle gemakken voorzien, en in de zomer een ruime bungalowtent met alle basisluxe van thuis.
Als je de websites van de verschillende organisaties bekijkt, valt het op dat er vaak dezelfde campings aangeboden worden. Ook op vakantie zie je op dezelfde camping vaak verschillende tenten en caravans van allerlei aanbieders. Wij dachten dat er behoefte moest zijn aan een overzicht van campings en aanbieders. Je kunt daar op allerlei manieren uw voordeel mee doen, zodat je uiteindelijk de beste keuze kan maken.
Toen wij in oktober 2002 begonnen met deze site hadden wij geen idee van de hoeveelheid positieve reakties die wij mochten ontvangen, van onze bezoekers, maar ook de verschillende aanbieders. Het geeft ons de energie om door te gaan, onze website aktueel te houden en uit te breiden met nieuwe informatie.
Het aantal organisaties op onze website is gegroeid en omvat meer dan 60 grote en kleine aanbieders van stacaravans, (bungalow)tenten, lodge- en safaritenten. Des te meer keuze voor onze bezoekers.
In de loop van de jaren hebben we doorlopend verbeteringen aangebracht aan inhoud, vormgeving en functionaliteit. Bovendien hebben we zorgvuldig nieuwe aanbieders toegevoegd om een nóg vollediger overzicht te kunnen presenteren.
We hebben in al die tijd een duidelijk en onafhankelijk overzicht gemaakt dat enorm gewaardeerd wordt door steeds terugkerende kampeervakantie-zoekers. En regelmatig krijgen we email met complimenten. Mooi toch?
In het afgelopen jaar hebben we weer niet stilgezeten. Er is een heleboel functionaliteit bijgekomen, en we hebben goed geluisterd naar onze bezoekers.
Inhoudelijk hebben we weer veel aangepast, er is weer meer informatie van iedere camping te vinden en beter nog, je kunt via de functie "Uitgebreid Zoeken" jouw ideale camping vinden door jouw specifieke wensen op te geven. Mooi om als je bijvoorbeeld naar Frankrijk wilt maar niet verder dan 500 kilometer wilt reizen. Welke campings vind je dan?
Ook is de vormgeving van de paginas verbeterd om makkelijker de weg te vinden op de site en om gebruikers van tabletcomputers zoals de iPad en smartphones beter van dienst te zijn.
Verder zijn er veel vernieuwingen zoals per aanbieder een kaartje (Google Maps) met alle campings uit het aanbod, en een kaartje van jouw geselecteerde campings.
Het seizoen 2012-2013 wordt het 10e seizoen waarbij wij je kunnen helpen met het zoeken naar de mooiste en voordeligste plekjes bij de verschillende aanbieders. Graag horen wij ook jouw mening en suggesties per e-mail aan info@huurtent.nl.
Oktober 2012
Ruud en Virginie
Gras-Haemers